PROJEKTOWANIE ZAPROSZEŃ

Projektowanie zaproszeń na miarę potrzeb!

Przychodzą w życiu sytuacje, na które potrzebujesz zaproszenie. Wiadomo, nie weźmiesz pierwszego lepszego zaproszenia na ślub czy osiemnastkę. Są to okazje wyjątkowe, które przydarzą Ci się raz w życiu i zapewne chcesz, aby Twoje zaproszenia były równie wyjątkowe. Oczywiście zaproszenie jest potrzebne na inne okoliczności, jak na przykład organizowane eventy – w takim przypadku potrzebujesz zaproszenia, które przyciągnie wzrok i zachęci ludzi do przyjścia na przedsięwzięcie. Opisaliśmy sytuacje, na które potrzebujesz zaproszeń. Czy kiwałeś głową i przyznawałeś nam racę? Czy zastanawiasz się teraz, skąd wziąć niepowtarzalne i wyjątkowe zaproszenia? Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy zespołem zgranych ludzi, którzy mają doświadczenie w robieniu zaproszeń. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, dlatego możesz być pewny, że stworzone przez nas zaproszenie nigdy się nie powtórzy! Ciesz się swoim zaproszeniem ze świadomością, że na świecie nie ma takiego drugiego!

Nasze realizacje:

Projektowanie zaproszenia – etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB

Zanim zaczniemy projektować zaproszenie, klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane z projektem zaproszenia. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie ma spełniać projekt, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.

PROJEKTOWANIE

Przy projektowaniu zaproszeń mamy na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.

KOREKTY

Projektowanie zaproszeń to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekt ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.

FINALIZACJA

Projektowanie zaproszenia kończy się w momencie gdy klient zaakceptuje cały projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za naszą pracę.

WYDRUK

Projektowanie zaproszeń w naszej agencji posiada również możliwość wydrukowania i dostarczenia do klienta gotowych materiałów.

[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda