Strony internetowe Wieleń to element działania każdego biznesu, który może generować bardzo duże zyski, ale tylko wtedy, kiedy jest przygotowany na odpowiednim poziomie, według najnowszych trendów i z zastosowaniem efektywnych funkcjonalności.

 

STRONY INTERNETOWE WIELEŃ

Głównym celem jest sukces naszych klientów! Pewnie zastanawiasz się dlaczego nie nasz sukces? Prawda jest taka, że zadowolony klient, to owocna, długotrwała współpraca, czyli zadowolona agencja. Z każdym dniem szkolimy się, rozwijamy swoje umiejętności i pasje, ponieważ tylko stały rozwój pozwoli nam zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

Czym wyróżniają się nasze strony internetowe Wieleń?

Niepowtarzalne projekty graficzne

Nie działamy na zasadzie kopiuj – wklej. Każdy nasz projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Możesz mieć pewność, że projekt stworzony dla Ciebie nie znajdzie się na innych stronach.

strony internetowe Gniezno
strony internetowe Gnizeno

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Brzmi tajemniczo? W optymalizacji nie chodzi o nic innego,jak o osiągnięcie jak najwyższych wyników wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych, np. Prowadzisz sklep z czapkami? Gdy klient wpisze w wyszukiwarce słowo „czapka” to w rezultatach znajdzie Twoją stronę.

Efektywne i lekkie strony internetowe Wieleń

Często spotykasz się z tym, że strona ładuje się zbyt długo? Irytuje Cię to? Zapewniamy, że Twoich klientów też i to jest właśnie powód, dlaczego tracisz swoich odbiorców. Na szczęście oferujemy szybkie ładowanie stron, co na pewno usatysfakcjonuje i Ciebie i klienta.

strony internetowe Gniezno
strony internetowe Gniezno

Integracja z social media

Jeśli posiadasz konta na portalach społecznościowych, na pewno zamieścimy o nich informacje na Twojej stronie.

strony internetowe WIeleń

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Opieka

Zapewniamy nie tylko opiekę w wypadku, gdy wystąpią jakiekolwiek problemy ze stroną, ale pomagamy także z domeną. Gdy jesteś naszym klientem, nie musisz się martwić o serwer, domenę czy maila firmowego. To zadanie należy do nas!

Wsparcie

Rozumiemy, że nie każdy wszystko potrafi, dlatego oferujemy pomoc przy zapoznaniu się z działaniem stworzonej przez nas strony. Jeśli masz problemy z konkretnymi funkcjami lub ich działaniem i sobie z tym nie radzisz, możesz się z nami skontaktować, a my Ci pomożemy.

Potrafimy słuchać

Zanim zabierzemy się do realizacji zadania, wdajemy się z Tobą w rozmowę, podczas której opisujesz nam wszystkie swoje wymagania i cele. Zapoznajemy się z Twoimi produktami i branżą. Gdy już zbierzemy odpowiednie informacje i dojdziemy z Tobą do porozumienia, przechodzimy do tworzenia strony zgodnej z Twoimi wyobrażeniami.

Zaufanie

Jeśli się zastanawiasz, czy możesz nam zaufać, to z ręką na sercu podpowiadamy, że tak. Skąd to wiemy? Większość, bo aż 80% naszych klientów pochodzi z polecenia. Inne firmy były zadowolonez naszych usług do tego stopnia, że postanowiły nas polecić swoim znajomym. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Dla Ciebie, do każdej strony internetowej, robimy te rzeczy całkowicie za darmo:

Strona rensponsywna

Nazwa nie brzmi znajomo? Nie przejmuj się. Tak naprawdę spotykasz się z taką stroną codziennie, ale nie miałeś pojęcia, że nosi ona nazwę. Strona responsywna, to nie co innego jak strona, która dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Z taką stroną nie ma znaczenia, czy Twój klient przegląda ją na tablecie, smartfonie czy komputerze.

Analiza działań

Lubisz wiedzieć na czym stoisz? Dzięki narzędziu Google Analitycs, które analizuje strony internetowe Wieleń oraz działanie reklam, jesteśmy w stanie uniknąć złych działań oraz możemy planować następne kroki tak, aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

Przyjazna strona dla użytkownika

Tworzymy przejrzyste strony, które przeprowadzą klienta do zrealizowania Twojego celu, jak np. kupno produktu.

Strona współpracująca z robotami

Niewielu wie, że strony internetowe Wieleń posiadają pod wizualną wartwą ukryty kod, który jest czytany przez roboty Google. Dlaczego jest to istotne? To roboty decydują o tym, jak wysoko znajdziesz się w googlowskiej wyszukiwarce (wyjątkiem są internetowe reklamy sponsorowane).

Strony internetowe, które zrobiliśmy

Jak powstają strony internetowe Wieleń?

Rozpoznanie

potrzeb

strony internetowe Kłodawa

Przed rozpoczęciem prac rozmawiamy między innymi o tym:

  • Jaki jest cel stworzenia strony internetowej?
  • Do kogo jest ona adresowana?
  • W jaki sposób strona internetowa ma być wykorzystywana w działaniach promocyjnych?

Robimy wywiad, który pozwoli nam maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.

W oparciu o poczynione ustalenia w fazie rozpoznawania potrzeb określana jest zawartość merytoryczna, funkcjonalność oraz harmonogram realizacji prac. Na tym etapie kreujemy podstawową mapę podstron i budujemy zarys systemu nawigacji witryny.

Planowanie

Planowanie

W oparciu o poczynione ustalenia w fazie rozpoznawania potrzeb określana jest zawartość merytoryczna strony internetowej, funkcjonalności oraz harmonogram realizacji prac. Na tym etapie kreujemy podstawową mapę podstron i budujemy zarys systemu nawigacji witryny.

Tworzenie

Strony internetowe Wieleń budowane są w oparciu o zaakceptowane ustalenia. Programowane są wszystkie funkcjonalności, opracowywany jest wygląd graficzny strony głównej serwisu oraz pozostałych podstron i elementów dodatkowych. W trakcie realizacji klienci mają stały wgląd w postęp prac, więc ewentualne korekty nanoszone są na bieżąco.

Strony internetowe zaraz po ich ukończeniu są wnikliwie sprawdzane przez programistę, copywritera i project managera. Dbamy o to, żeby ustrzec się nawet najmniejszych błędów. Sprawdzamy poprawność działania każdej podstrony i zaprojektowanej funkcjonalności.

Testy

Testy

Strony internetowe zaraz po ich ukończeniu są wnikliwie sprawdzane przez programistę, copywritera i project managera. Dbamy o to, żeby ustrzec się nawet najmniejszych błędów. Sprawdzamy poprawność działania każdej podstrony i zaprojektowanej funkcjonalności.

Publikacja

Pozbawione wad strony internetowe Wieleń zostają uruchomione na naszym serwerze lub innym, wskazanym przez Klienta.

strony internetowe Chyby

Poza tworzeniem stron internetowych nasza agencja marketingowa oferuje szereg usług dodatkowych powiązanych z stronami www. Proponujemy autorską opiekę nad serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych SEO i SEM, audyty istniejących już stron www i wiele więcej. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wiedzieć więcej!

Usługi

dodatkowe

Usługi dodatkowe

Poza tworzeniem stron internetowych nasza agencja marketingowa oferuje szereg usług dodatkowych powiązanych z stronami www. Proponujemy autorską opiekę nad serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych SEO i SEM, audyty istniejących już stron www i wiele więcej. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wiedzieć więcej!

Skontaktuj się z nami, jesteśmy fajni!

Który pakiet wybierasz:

Nowe pole