90 procent użytkowników internetu w Polsce korzysta z social media. Social media to wirtualne miejsce, gdzie ludzie mogą dodawać wpisy, zdjęcia, filmy, oglądać materiały innych użytkowników i je komentować. Serwisy social media takie jak Facebook, Instagram, You Tube to również idealne miejsca dla przedsiębiorców, którzy mogą promować swoje usługi i produkty. Z roku na rok social media rozwijają się w niewiarygodnym tempie i dają szansę wyróżnić się na tle konkurencji, zacząć pozyskiwać klientów i zarabiać pieniądze. Prowadzenie profili social media tworzy silna relację z klientami, dzięki którym informacje, które są tam publikowane mogą dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Zbudowanie takiego grona wokół profilu firmy to w tym momencie jeden z najlepszych sposobów na reklamę i dotarcie z nią do najbardziej zainteresowanych użytkowników.

Skuteczne korzystanie z social media nie polega wyłącznie na założeniu konta. To nie wystarczy. Potrzebna jest duża ilość czasu, poświęcona na kreatywne zarządzanie profilem a także kontakt z klientem. Internauci nie będą fanami profilu Twojej firmy tylko dlatego, że taki profil posiada. Użytkownicy zaangażują się w bliższą relację dopiero wtedy gdy ich do tego przekonasz interesującym profilem.

Co zyskujesz korzystając z social media

Wiedzę o klientach

Social media to sposób na szybkie udostępnianie informacji. Klienci zostawiają bardzo dużą ilość danych w social media – kim są, co lubią w jaki sposób widzą Twoją firmę. Wykorzystując te dane, możesz podejmować takie decyzje biznesowe, które przyniosą najlepsze efekty.

Opinie klientów

Social media to narzędzie, które pozwala na łatwe i szybkie dostarczanie treści i otrzymywanie informacji zwrotnych. Media społecznościowe pozwalają w bardzo prosty sposób poznać opinię klientów. W każdym momencie mogą wystawić komentarz, recenzję na temat Twoich usług, asortymentu.

Wizerunek firmy w internecie

Topowe platformy social media, które mają różne funkcje i skupiają odmienne społeczności, umożliwiają kreowanie wizerunku marki. Poprzez wrzucanie ciekawej treści w mediach społecznościowych, aktywną komunikację, dzieleniem się istotnymi wydarzeniami z życia firmy można wyrobić sobie dobrą opinię i interakcję z klientami.

Kontakt z klientami

Social media to miejsce gdzie nie ma barier między firmą a klientami. Lojalność użytkowników zyskujesz dzięki dobrze zbudowanej relacji opartej na odpowiednim kontakcie z nimi. Jeśli do tego oferujesz dobry produkt i świetną obsługę klienta, możesz zyskać ogromną rzesze fanów.

Reklamy online

Reklama internetowa to podstawa promocji nowoczesnych firm. Social media to ogromne źródło nowych klientów, do których można dotrzeć za nim rozpoczną wyszukiwanie danych usług w sieci. Na podstawie informacji udostępnionych przez użytkowników, Twoja reklama trafi dokładnie do określonej grupy docelowej, dzięki czemu zwiększy się sprzedaż i ruch na Twoich stronach.

Jak działamy?

Analiza

Wybór medium i rodzaju komunikacji oraz analiza potencjalnej grupy docelowej.

Strategia

Określanie celu, stworzenie przemyślanej strategii oraz określenie budżetu.

Harmonogram

Rozplanowanie w czasie publikacji reklam i postów
w mediach społecznościowych.
Co oferujemy?
o

Założenie profilu w mediach społecznościowych

j

Tworzenie, selekcja i dodawanie wpisów na profilu

Tworzenie i przeprowadzenie kampanii reklamowych w social media

Monitorowanie, zbieranie i analiza danych dotyczących profilu i kampanii reklamowych.

Facebook

Facebook to serwis społecznościowy, z którego korzysta 2 mld ludzi miesięcznie. Ta liczba jest porażająco duża i stale rośnie! Gdyby tylko zawęzić ilość użytkowników z Polski, to na tą chwilę jest ich ponad 13 mln. Czytaj więcej…

Instagram

Prowadzenie profilu na Instagramie to idealne uzupełnienie marketingu Twojej firmy. Poprzez regularne dodawanie ciekawej treści budujesz świadomość swojej marki wśród rosnącej liczby fanów. Czytaj więcej…

Google+

W dzisiejszych czasach strona www już nie wystarcza. Bardzo dużo Twoich klientów większość czasu w sieci spędza, korzystając aktywnie z mediów społecznościowych. Niektórzy z Twoich konkurentów już promują się… Czytaj więcej…

Skontaktuj sie z nami!

Który pakiet wybierasz:

Zgoda