SEO – organiczne pozycjonowanie stron i sklepów

Dużo ludzi nie ma pojęcia, co jest ukryte pod tajemniczymi literami SEO. Z angielskiego search engine optimization – na polski przetłumaczymy to jako optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe. SEO to nic innego, jak działania, które pomogą danej stronie internetowej znaleźć się jak najwyżej w organicznych wynikach wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe. Naszym zadaniem jest znalezienie najlepszego rozwiązania, aby Twoja strona odniosła sukces i znalazła się na jak najwyższej pozycji!

SEO

ANALIZA

W pierwszej kolejności analizujemy Twoją stronę internetową lub sklep oraz planujemy naszą strategię. Sprawdzamy, dlaczego konkurencja pojawia się na wyższych pozycjach, a następnie dobieramy odpowiednie frazy kluczowe, które zapewnią sukces Twojej stornie internetowej lub esklepowi.

REDAGOWANIE TREŚCI

Dostosowujemy Twoje teksty pod dane słowo kluczowe. W przypadku, gdy nie posiadasz treści, którą moglibyśmy wykorzystać, sami ją tworzymy przy wykorzystaniu wskazówek od Ciebie. Dbamy o ich szczególną poprawność pod kątem ortografii i interpunkcji. Piszemy ją sami od A do Z – jest to szczególnie ważne, ponieważ treść musi być unikalna. W ostatnim kroku dbamy o jej formatowanie.

EDYCJA KODU STRONY

SEO to nie tylko edycja treści, kod również musi być odpowiednio przygotowany. Musi spełniać wszystkie standardy i nie może być błędny. Dbamy o to, aby strona lub sklep wyświetlały się prawidłowo na urządzeniach mobilnych. Ważnym czynnikiem jest również szybkość ładowania witryny, dlatego zrobimy wszystko, aby jak najbardziej ją odciążyć.

DBANIE O LINKI

Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, że linki, które prowadzą do ich strony są bardzo ważne! Przede wszystkim muszą być dobre jakościowo – najlepiej, aby pochodziły z zaufanych źródeł, ze stron o podobnej tematyce. W tym przypadku nie tylko jakość, ale także ilość się liczy, dlatego warto zadbać o to, aby było ich jak najwięcej.

Sprawdź naszego facebooka!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Dbamy o naszych klientów, dlatego zawsze doradzamy im najlepsze rozwiązania.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, które pomogło naszym klientom osiągnąć wymarzony cel.

Doskonalimy się z każdym dniem. Nie spoczywamy na laurach i robimy wszystko, aby poszerzyć swoją wiedzę.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zgoda