PROJEKTY GRAFICZNE

Projekty graficzne na miarę potrzeb!

Dobre, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, już w pierwszych kilku sekundach. To co przyciągnie klienta w pierwszej kolejności do produktu, to jego wygląd, dlatego projekty graficzne są tak ważnym elementem w procesie tworzenie materiału reklamowego. Dobre projekty graficzne pomogą Ci zainteresować klienta swoim produktem. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy pasjonują się tworzeniem projektów graficznych. Stworzymy dla Ciebie m.in. projekty graficzne loga, które będzie proste, łatwo zapadające w pamięć, wyróżniające się na tle konkurencji. Przygotujemy projekty graficzne ulotki produktowej, która będzie przyciągać uwagę klientów. Bez problemów zaprojektujemy skomplikowaną grafikę na stronę www, która będzie odwiedzana przez tysiące użytkowników. Stworzymy również projekty graficzne etykiet, które znajdą się na produktach, kupowanych przez setki konsumentów. Nie ma dla nas znaczenia, czy masz już jakiś swój pomysł na projekty graficzne czy chcesz, abyśmy wszystko zaprojektowali według naszych standardów. Nie ma dla nas znaczenia dla jakiego medium tworzymy projekty graficzne, mamy świadomość ich możliwości jak i ograniczeń. Zawsze jednak trzymamy się konkretnych zasad. Jedyne, co ma dla nas znaczenie, to Twoja finalna satysfakcja z naszych usług, dlatego proponujemy naprawdę dobre projekty graficzne! Zależy nam, aby każdy nasz projekt graficzny był niepowtarzalny, a jednocześnie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Projekty graficzne zajmujemy tworzymy od A do Z. Wszystkie projekty graficzne wyceniamy rzetelnie, więc śmiało napisz do nas czego potrzebujesz!

Etapy tworzenia projektu graficznego:

ROZPOZNANIE POTRZEB
Klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane
z projektem graficznym. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie mają spełniać projekty graficzne, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.
PROJEKTOWANIE
Projekty graficzne rozpoczynamy mając na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje projektu graficznego dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.
KOREKTY
Projekty graficzne zawsze powstają w taki sposób, że klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekty graficzne ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.
FINALIZACJA
Faktury za wszystkie projekty graficzne wystawiamy dopiero wtedy gdy klient je zaakceptuje.
WYDRUK
Istnieje możliwość, że projekty graficzne możemy na życzenie wydrukować i dostarczyć do klienta.

Nasze realizacje:

[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda