PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK

Projektowanie wizytówek na miarę potrzeb!

Wizytówka nie jest wyłącznie nośnikiem danych kontaktowych. Wizytówka ma być reklamą firmy, prezentować jej prestiż oraz wysoką rangę. Powinna wyróżniać się z pośród innych wizytówek, które są wręczane klientom, przyciągać wzrok oraz robić dobre wrażenie. Właśnie z tych powodów projektowanie wizytówek jest tak ważne. Profesjonalny sposób wykonania i przykuwający wzrok projekt wizualny są kluczem do sukcesu wizytówki.

Projektowanie wizytówek jest złożonym procesem. Każdy szczegół jest bardzo ważny. Format, dobór papieru oraz uszlachetnienia decydują o tym, do jak wielu potencjalnych klientów dotrze reklama Twojej firmy.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy projektowanie wizytówek mają opanowane do perfekcji. Zrealizowaliśmy już wiele projektów. Nie ma dla nas znaczenia, czy masz już jakiś swoją wizję czy chcesz, abyśmy wizytówkę zaprojektowali według naszych standardów. Stworzymy unikatowy projekt, który będzie dopasowany do profilu Twojej firmy oraz branży w jakiej się znajduje. Zawsze trzymamy się konkretnych zasad. Nie ważne, czy chodzi o projektowanie wizytówek czy inne projekty graficzne. Kreujemy projekty zgodne z standardami oraz najnowszymi trendami, aby spełniały wszelkie oczekiwania. Stawiamy na oryginalność, estetykę, trwałość i jasność w przekazie. Największe znaczenie ma dla nas Twoja finalna satysfakcja z naszych usług. Projektowaniem wizytówek zajmujemy się od A do Z. Zawsze dokonujemy rzetelnej wyceny każdego projektu wizytówki z osobna. Dostosowujemy każdy projekt do indywidualnych potrzeb, więc śmiało napisz do nas czego potrzebujesz!

Nasze realizacje:

Projektowanie wizytówek – etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB

Zanim zaczniemy projektowanie wizytówek klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane z projektem wizytówek. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie ma spełniać projektowanie wizytówek, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.

PROJEKTOWANIE
Projektowanie wizytówek rozpoczynamy mając na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje projektu wizytówki dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.
KOREKTY
Projektowanie wizytówek to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekt wizytówki korekty zgodnie z ich życzeniem.
FINALIZACJA
Projektowanie wizytówek kończy się w momencie gdy klient zaakceptuje gotowy projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za projekt wizytówki.
WYDRUK
Projektowanie wizytówek w naszej agencji posiada również możliwość ich wydrukowania i dostarczenia do klienta.
[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda