PROJEKTOWANIE LOGO

Projektowanie logo na miarę potrzeb!

To, co reprezentuje Twoją firmę, to logo, które widnieje na stronie internetowej, wizytówkach, ulotkach i innych materiałach reklamowych. Projektowanie logo to proces, który wpływa na to, jak Twój biznes będą postrzegać obecni klienci i partnerzy biznesowi. Logo jest pierwszą rzeczą, która pozostaje w świadomości konsumenta. Pamiętaj, pierwsze dobre wrażenie można zrobić tylko raz i to w przeciągu kilku sekund.

Odpowiedni projekt, którego wynikiem będzie proste, oryginalne logo, wyróżni Twoją firmę z otoczenia konkurencji. Projekt z takim efektem zwiększy Twoje zyski, ponieważ zdobędziesz kolejnych klientów, którzy będą chcieli związać się z marką spełniającą ich potrzeby i oczekiwana.

Nasz zespół składa się z ludzi, których pasją jest projektowanie grafik. Stworzymy dla Ciebie projekt logo, który spowoduje, że Twoja firma będzie rozpoznawalna na rynku i wyniesie ją na wysoką pozycję. Nie ma dla nas znaczenia, czy masz już jakiś swój pomysł na projekt logo czy chcesz, abyśmy wszystko zaprojektowali według naszych standardów. Nie ma znaczenia czy masz nową firmę, czy jest już ona na rynku od lat, ponieważ wiele firm zleca nam projektowanie logo. Odśwież swój wizerunek i daj znać klientom o zmianach, jakie zaszły w Twoim przedsiębiorstwie. Jedyne, co ma dla nas znaczenie, to Twoja finalna satysfakcja z naszych usług, dlatego proponujemy naprawdę dobre projekty! Zależy nam, aby zaprojektowane przez nas logo dawały niepowtarzalny efekt, a jednocześnie były dostosowane do indywidualnych potrzeb. Projektowanie logo to proces, którym zajmujemy się od A do Z. Dokonujemy rzetelnej wyceny za projektowanie. Wyceniamy każdy projekt z osobna, więc śmiało napisz do nas czego potrzebujesz!

Nasze realizacje:

Projektowanie logo – etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB

Zanim zaczniemy projektowanie logo klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane z projektem. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie ma spełniać projekt, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.

PROJEKTOWANIE

Podczas projektowania mamy na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje projektu logo dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.

KOREKTY

Projektowanie logo to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekt ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.

FINALIZACJA

Projektowanie logo kończy się w momencie, gdy klient zaakceptuje gotowy projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za projekt.

WYDRUK

Projektowanie w naszej agencji posiada również możliwość wydrukowania i dostarczenia do klienta materiałów związanych z projektem logo.

[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda