PROJEKTOWANIE PLAKATÓW

Plakaty – projektowanie na miarę potrzeb!

Organizujesz wydarzenie i chciałbyś, aby jak największa liczba osób się o tym dowiedziała? Plakaty to idealne rozwiązanie tej sytuacji! Dobrze zrobiony plakat nie dość, że dostarczy niezbędnych informacji, ma również zachęcić ludzi do przyjścia na organizowaną imprezę. Przy tworzeniu plakatów należy jednak pamiętać, aby wszystko było idealnie dopasowane do okazji. Najważniejsze jest to, aby informacje dotyczące miejsca i czasu były czytelne, bo to Twój klucz do sukcesu. Oczywiście plakat nie musi informować tylko o imprezie. Możesz go również wykorzystać do rozpromowania swojego nowego produktu.

Mamy świadomość, że dla niektórych stworzenie plakatu może być trudne. Od tego jesteśmy my! Nasz zespół składa się z kreatywnych grafików, którzy stworzą plakaty na każdą okazję. Ukażemy Twój produkt z jak najlepszej strony, w jak najatrakcyjniejszy sposób poinformujemy o organizowanym przedsięwzięciu. Przekonaj się sam!

Nasze realizacje:

Projektowanie plakatów – etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB
Zanim zaczniemy projektować plakat, klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie mają spełniać projektowane plakaty, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.
PROJEKTOWANIE
Przy projektowaniu plakatu mamy na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje plakatu dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.
KOREKTY
Projektowanie to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na plakaty ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.
FINALIZACJA
Projektowanie plakatów kończy się w momencie, gdy klient zaakceptuje gotowy projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za plakaty.
WYDRUK
Projektowanie w naszej agencji posiada również możliwość wydrukowania i dostarczenia do klienta gotowych plakatów.
[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda