Odzież reklamowa i robocza

W każdej firmie pracownicy powinni prezentować jednolitą i schludną odzież reklamową oraz ochronną/roboczą. Dzięki unifikacji stroju roboczego, dana firma jest pozytywnie odbierana wśród otoczenia, a to może przynieść realną korzyść dla przyszłych zysków danego przedsiębiorstwa. Natomiast poprzez zastosowanie nowego unikalnego logo, wzoru czy konkretnego istniejącego już znaku firmowego, pozwala na zwiększenie rozpoznawalności konkretnej firmy w jej obszarze działalności gospodarczej pośród konkurencji.

Profesjonalne przygotowanie odzieży reklamowej

 

Zajmiemy się kompleksową produkcją odzieży reklamowej dla Twojej firmy. Przygotujemy spersonalizowany projekt graficzny, który zostanie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Tkanina zostanie wybrana z szerokiej gamy materiałów w różnych kolorach i gramaturach dopasowanych do zastosowań w zależności od prac wykonywanych przez pracownika. Dodatkowo zapewniając kompleksowość oferowanych przez nas usług oferujemy zarówno hafty i nadruki na odzieży oraz na wszelakich rodzajach tekstyliach wykorzystywanym do np. reklam.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta zapewniamy w 100% unikalne projekty graficzne oraz dopasowanie produktu do sprecyzowanych wymagań. Zapewniamy niezwykle wytrzymałe tkaniny od najlepszych producentów z różnych regionów świata, na które
w zależności od późniejszego zastosowania naszyjemy taśmy odblaskowe, dodamy wzmocnienia na kolanach i łokciach oraz rozmieścimy kieszenie według indywidualnych wymagań.

Koszulki z długim rękawem

T-shirty

Polo

Bluzy

Koszule

Kamizelki

Softshelle

Polary

Kurtki

Odzież termoaktywna

Spodnie

Czapki

Bielizna

Rękawiczki

Akcesoria (parasole, torby, itp.)

Personalizowana odzież robocza

 

Dzięki dbaniu o odzież ochronną dla pracowników dodatkowo mamy gwarancję przestrzegania wymogów BHP
w tym obszarze. Sami pracownicy zaś również będą mieć podniesione morale z uwagi na zaangażowanie pracodawcy zarówno w ich profesjonalny wygląd, ale przede wszystkim w bezpieczeństwo. Za sprawą motywacji do pracy, zadania powierzone pracownikom będą wykonywane dokładniej i precyzyjniej co przełoży się na skrócenie czasu potrzebnego na zrealizowanie danego zlecenia. Ze względu na wyeliminowanie czasu, który byłby potrzebny np. na wykonywanie niezbędnych poprawek.

Softshell

Polary

Bezrękawnik

Spodnie

Spodnie ogrodniczki

Kombinezony

Kamizelki ostrzegawcze

Kurtki

Koszule

Bluzy typu szwedzkiego

Fartuchy i zapaski

Skontaktuj sie z nami!

Zgoda