PROWADZENIE INSTAGRAMA

Prowadzenie Instagrama to idealne uzupełnienie marketingu Twojej firmy. Poprzez regularne dodawanie ciekawej treści budujesz świadomość swojej marki wśród rosnącej liczby fanów. Zaangażowanie followersów zwiększa sprzedaż Twoich produktów i usług.  Prowadzenie Instagrama polega na regularnym publikowaniu kontentu, który będzie oryginalny i nieszablonowy. Dzięki temu wyróżnisz się spośród Twojej konkurencji. Ważny jest pomysł, który będzie realizowany w kreatywny sposób.

Stworzymy indywidualną strategię, która uzupełni działania marketingowe Twojej firmy. Wykreujemy i dopasujemy wygląd marki. Opracujemy odpowiedni przekaz w postaci obrazu, filmów, animacji. Zadbamy o stały kontakt z odbiorcami. Wszystko po to abyś był zadowolony z naszych usług i żeby Twoje potrzeby oraz cele zostały spełnione. Prowadzenie Instagrama to proces, którym zajmujemy się od A do Z. Wykorzystujemy sprawdzone standardy i nowoczesne metody promocji w internecie, z których skorzystaliśmy w promowaniu wielu, różnorodnych firm. Prowadzenie Instagrama to skuteczna i przyszłościowa inwestycja więc śmiało napisz do nas, czego potrzebujesz.

Prowadzenie Instagarama poprzez udostępnianie ciekawej treści, która może być niedostępna w innych mediach, będzie wartością dodaną dla użytkowników, którzy Cię obserwują. Za każdym razem przedstawiamy szczegółowy plan zamieszczania postów z proponowaną tematyką. Dla każdego publikowanego materiału przygotowujemy odpowiedni opis oraz zestaw hashtagów.

Korzystając z sprawdzonych rozwiązań, zwiększy się zasięg i skuteczność publikowanego kontentu. Prowadzenie Instagrama to proces, w którym wykorzystując różne systemy reklamowe. Dzieki temu wypromowana zostanie Twoja marka, produkty i usługi. Wzbudzimy zainteresowanie Twoich fanów a także dotrzemy do wybranych grup nowych, potencjalnych konsumentów.

.

Prowadzenie Instagrama to także stały kontakt z użytkownikami, który buduje dobre relacje. Komentarze i wiadomości nie zostaną bez żadnej reakcji.

Cały czas monitorujemy wszelkie informacje dotyczące Twojego profilu. Ich zbieranie i analiza pomoże w podejmowaniu przez Ciebie kolejnych biznesowych decyzji.

Nie lekceważ potęgi Instagrama!

mln użytkowników posiada konto na Instagramie

mln zdjęć i filmów dziennie pojawia się na Instagramie.

reklamodawców współpracuje z serwisem

Jak działamy?

Analiza

Wybór medium i rodzaju komunikacji oraz analiza potencjalnej grupy docelowej.

Strategia

Określanie celu, stworzenie przemyślanej strategii oraz określenie budżetu.

Harmonogram

Rozplanowanie w czasie publikacji reklam i postów w mediach społecznościowych.
Co oferujemy?
o

Założenie profilu w mediach społecznościowych

j

Tworzenie, selekcja i dodawanie wpisów na profilu

Tworzenie i przeprowadzenie kampanii reklamowych w social media

Monitorowanie, zbieranie i analiza danych dotyczących profilu i kampanii reklamowych.

Facebook

Facebook to serwis społecznościowy, z którego korzysta 2 mld ludzi miesięcznie. Ta liczba jest porażająco duża i stale rośnie! Gdyby tylko zawęzić ilość użytkowników z Polski… Czytaj więcej…

Google+

W dzisiejszych czasach strona www już nie wystarcza. Bardzo dużo Twoich klientów większość czasu w sieci spędza, korzystając aktywnie z mediów społecznościowych. Czytaj więcej…

Skontaktuj sie z nami!

Który pakiet wybierasz:

Zgoda