GRAFIKA NA

SOCIAL MEDIA

Grafika na social media na miarę Twoich potrzeb!

Nie od dziś wiadomo, że serwisy takie jak Facebook, Instagram czy Pinterest nie służą już tylko jako zwykle portale społecznościowe. Teraz to również doskonałe miejsce dla przedsiębiorców, którzy mogą reklamować swoje usługi i produkty. A co może pomóc w tym działaniu jak nie dobrze wykonana grafika? Jeśli taka grafika na social media jest interesująca, a także przyciąga uwagę to będzie to strzał w dziesiątkę. W końcu o to chodzi, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Twojej stronie, a następnie dołączyli do społeczności. Ważne jest, aby profil dobrze wyglądał. Liczy się pierwsze wrażenie, jakie strona zrobi na osobie odwiedzającej, czego efektem będą wyższe zasięgi oraz motywacja fanów do interakcji.

Tworzenie grafiki może okazać się niełatwym zadaniem. Jeśli nie masz pomysłu, wizji jak mogłaby wyglądać takowa grafika – to żaden problem. Z pomocą przychodzi nasz zespół, który z przyjemnością zaprojektuje dla Ciebie wymarzoną grafikę na social media. Możesz nam zaufać, a my przygotujemy grafikę tak, by była zgodna z najnowszymi trendami i standardami, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać estetycznie i atrakcyjnie. Największe znaczenie ma dla nas Twoja satysfakcja z naszych wykonanych usług. Zależy nam, aby zaprojektowane przez nas grafiki na social media dawało niepowtarzalny efekt, a jednocześnie było dostosowane do indywidualnych potrzeb. Projektowanie grafik to proces, którym zajmujemy się od A do Z. Dokonujemy rzetelnej wyceny za projektowanie grafiki. Wyceniamy każdy projekt z osobna, więc śmiało napisz do nas czego potrzebujesz!

Nasze realizacje:

Grafika na social media – etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB

Zanim zaczniemy projektowanie grafiki na social media, klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane z projektem grafiki na social media. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie ma spełniać projektowana grafika na social media, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.

PROJEKTOWANIE
Projektowanie grafiki na social media rozpoczynamy mając na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje projektu grafiki na social media dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.
KOREKTY
Projektowanie grafiki na social media to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekt grafiki ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.
FINALIZACJA
Projektowanie grafiki na social media kończy się w momencie gdy klient zaakceptuje gotowy projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za projekt grafiki na social media.
WYDRUK
Projektowana grafika na social media w naszej agencji posiada również możliwość wydrukowania i dostarczenia do klienta materiałów związanych z projektem grafiki na social media.
[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda