PROWADZENIE GOOGLE+

W dzisiejszych czasach strona www już nie wystarcza. Bardzo dużo Twoich klientów większość czasu w sieci spędza, korzystając aktywnie z mediów społecznościowych. Niektórzy z Twoich konkurentów już promuje swoje marki w social mediach, jednak najczęściej prowadzą profil tylko na jednym portalu. W celu maksymalizacji swoich działań marketingowych powinieneś wykorzystać całą potęgę mediów społecznościowych. Pokaż to co masz najlepsze, wybierając naszą usługę – prowadzenie Google+.

Firma Google dla swoich użytkowników stworzyła produkt, który jest odpowiedzią na Facebook Marka Zuckerberga. Google+ to już ponad 540 mln użytkowników, którzy dzięki różnym kampaniom reklamowym mają możliwość wypromowania swoich produktów oraz usług, które oferują.

Dołącz do nich i również dziel się swoją działalnością z fanami. Publikuj interesujące posty, oryginalne grafiki oraz filmy, które będą informować o aktualnościach w Twojej marce. Poprzez prowadzenie Google+ pozyskasz nowych obserwatorów a także utrzymasz zainteresowanie tych, którzy Cię już poznali.

Prowadzenie Google+ to także możliwość zebrania opinii na temat oferowanych produktów i usług. Pozwól swoim klientom ocenić co im się najbardziej podoba, co mogło by ulec poprawie a czego nie powinno być. Reaguj na ich komentarze, wiadomości. Zachęcaj ich do zakupów, oferuj rabaty czy innego rodzaju promocje.

Prowadzenie Google+ wspiera działania marketingowe promujące Twoje produkty i usługi. Dzięki mechanizmom promocyjnym Twoje reklamy dotrą do odpowiednich grup docelowych potencjalnych, nowych klientów. Prowadzenie Google+ poprawia widoczność Twojej marki w sieci. Google wyżej wyświetla swoje profile oraz wszystkie treści udostępnione w Google+. Zintegrowane zostaną wszystkie dostępne narzędzi i kanały takie jak Gmail, YouTube, Google Play, Dysk itp.

Wiemy, że w celu uzyskania jak najlepszych efektów, potrzeba wiele czasu i wysiłku na co nie każdy może sobie sam pozwolić. W takim przypadku nasza agencja przychodzi z pomocą. Prowadzenie Google+ to usługa, którą zajmujemy się od A do Z. Wykorzystujemy sprawdzone standardy i nowoczesne metody promocji w internecie, z których skorzystaliśmy w promowaniu wielu, różnorodnych firm. Dla nas liczy się Twoja satysfakcja z naszych usług i to aby Twoje cele i potrzeby zostały spełnione dlatego śmiało napisz do nas, czego potrzebujesz  

Co oferujemy?
o

Założenie profilu w mediach społecznościowych

j

Tworzenie, selekcja i dodawanie wpisów na profilu

Tworzenie i przeprowadzenie kampanii reklamowych w social media

Monitorowanie, zbieranie i analiza danych dotyczących profilu i kampanii reklamowych.

Jak działamy?

Analiza

Wybór medium i rodzaju komunikacji oraz analiza potencjalnej grupy docelowej.

Strategia

Określanie celu, stworzenie przemyślanej strategii oraz określenie budżetu.

Harmonogram

Rozplanowanie w czasie publikacji reklam i postów w mediach społecznościowych.

Facebook

Facebook to serwis społecznościowy, z którego korzysta 2 mld ludzi miesięcznie. Ta liczba jest porażająco duża i stale rośnie! Gdyby tylko zawęzić ilość użytkowników z Polski… Czytaj więcej…

Instagram

Prowadzenie profilu na Instagramie to idealne uzupełnienie marketingu Twojej firmy. Poprzez regularne dodawanie ciekawej treści budujesz świadomość swojej marki wśród rosnącej liczby fanów. Czytaj więcej…

Skontaktuj sie z nami!

Który pakiet wybierasz:

Zgoda