Fotografia reklamowa
i produktowa

Profesjonalna produkcja sesji zdjęciowych

 

Mówi się, że jedno dobre zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów. Nasza fotografia reklamowa to udowadnia!

Czym się zajmujemy?

 

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

To zdjęcia na prostym, jednolitym tle, przedstawiające w bardzo wyraźny i zachęcający sposób produkty. Takie zdjęcie musi pokazywać przedmiot w możliwie jak najlepszym świetle i dobrze wykadrowanym ujęciu. Zdjęcia tego typu robione są często do katalogów produktowych, na opakowania bądź do prezentacji marketingowych.

fotografia reklamowa zegarek
fotografia reklamowa zegarek
fotografia reklamowa

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Przedstawia produkty w możliwie najatrakcyjniejszy sposób, na ciekawym tle, często w towarzystwie przekazu marketingowego. To dzięki tego typu fotografii prawie każdy hamburger wygląda na zdjęciu lepiej niż w rzeczywistości. Najczęściej są używane w reklamach, które mają przyciągać uwagę klienta (prasa, billboard…)

fotografia reklamowa

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Wizerunek jest niezwykle istotnym elementem pracy każdego z nas. Podstawą dobrego wizerunku są nienaganny ubiór i odpowiednie zachowanie. Czasem te cechy należy wyeksponować na zdjęciu, z którego bije profesjonalizmem. Jeśli potrzebujesz takiego zdjęcia, to trafiłeś idealnie!

fotografia reklamowa biznes
fotografia reklamowa biznes
fotografia reklamowa event

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Pamiętaj, że dobry event bez świetnych zdjęć nie jest dobrym eventem 😉

fotografia reklamowa event

FOTOGRAFIA OBIEKTÓW I KRAJOBRAZÓW

Przygotowujemy profesjonalne zdjęcia hoteli, pałaców, firm, elementów krajobrazu, domów i samochodów na sprzedaż.

fotografia reklamowa obiekty
fotografia reklamowa obiekty

Dlaczego akurat nasza fotografia reklamowa?

Pomysłowi

Nasz zespół składa się z doświadczonych i kreatywnych ludzi. Mamy wiele pomysłów, dlatego nie musisz się o nic martwić – sesja wykonana dla Ciebie będzie niepowtarzalna.

Partnerzy

Zwracamy uwagę na Twoje wskazówki. Wiadomo, że od robienia zdjęć jesteśmy my, ale to Ty decydujesz. Słuchamy Twoich słów oraz się do nich stosujemy. W końcu to Twoje zadowolenie jest naszym celem.

Pomocni

Doradzimy Ci, jakie zdjęcia będą najlepsze dla Twojej branży. Podpowiemy, jaki układ będzie najlepiej odzwierciedlał istotę Twojego produktu.
fotografia reklamowa kwiaty

Dlaczego fotografia reklamowa powinna być dla Ciebie ważna?

 

To, w jaki sposób przedstawisz swój produkt, świadczy również o Tobie. Im lepsze zdjęcia zamieścisz na swojej stronie, tym bardziej zainteresujesz swoich potencjalnych klientów oraz zdobędziesz ich zaufanie. Atrakcyjne zdjęcia mogą być kluczem do Twojego sukcesu! Nie będziesz musiał się martwić o to, czy dobrze przedstawiłeś swój produkt. Jeśli nam zaufasz i powierzysz wykonanie zdjęć, możesz mieć pewność, że  podjąłeś dobrą decyzję!

fotografia reklamowa kwiaty

Skontaktuj sie z nami i dowiedz się więcej!

Który pakiet wybierasz:

Zgoda