PROWADZENIE FACEBOOKA

Facebook to serwis społecznościowy, z którego korzysta 2 mld ludzi miesięcznie. Ta liczba jest porażająco duża i stale rośnie! Gdyby tylko zawęzić ilość użytkowników z Polski, to na tą chwilę jest ich ponad 13 mln. Nietrudno policzyć, że Facebook odwiedzany jest praktycznie przez co czwartego Twojego  klienta. Przeciętnie każdy z nich sprawdza portal Facebook 14 razy dziennie przez 40 minut. Jest to zatem idealne miejsce, gdzie możesz promować swoje produkty i usługi. Nie ignoruj zatem potęgi, jaką posiada Facebook!

Nasz zespół składa się z ludzi, dla których prowadzenie Facebooka nie jest obce. Posiadają wiedze i doświadczenie w prowadzeniu profili, ponieważ z naszych usług skorzystało już kilkanaście różnorodnych firm. Ożywimy Twój profil, stworzymy odpowiednią identyfikację wizualną, zwiększymy jego zasięg aby uzyskać zainteresowanie i aktywnych fanów. Wszystko robimy po to aby wzmocnić wizerunek Twojej marki oraz aby wzrosła sprzedaż Twoich produktów i usług.

Prowadzenie Facebooka a konkretnie publikowanie interesujących tekstów, ciekawych, oryginalnych grafik oraz postów sprzedażowych zwiększa zainteresowanie Twoimi usługami oraz produktami. Dzięki temu dotrzesz do nowych, różnorodnych odbiorców, zatrzymasz stałych fanów oraz zyskasz nowych.

Aktywne, dynamiczne prowadzenie Facebooka utrzymuje kontakt z użytkownikami. Facebook to platforma, gdzie najwięcej osób dzieli się swoimi wrażeniami na temat produktów i usług. Klienci cenią sobie otwartą i bezpośrednią relację z marką dlatego nie można zaniedbać komunikacji z fanami.

Prowadzenie Facebooka umożliwia reklamowanie produktów i usług w różnych formach, które będą dopasowane do specyfiki firmy i odbiorców. Najważniejszą kwestią marketingu jest określenie jej celów oraz grupy docelowej, która zobaczy Twoją reklamę. Nasza agencja marketingowa po przeprowadzaniu wywiadu i analizy, pomoże Ci określić kierunek działań marketingowych oraz grupę użytkowników, których najbardziej zainteresują Twoje produkty i usługi.

Prowadzenie Facebooka jest elastyczne, jeżeli chodzi o budżet, który przeznaczasz na reklamę. Pozwala na wybór konkretnych parametrów, którymi ma się kierować oraz budżetu dziennego albo całkowitego, który będzie przeznaczony na okres kampanii. Założoną kwotę w każdej chwili można zmienić. Płacisz wyłącznie na wyniki – np. liczbę kliknięć linku lub wyświetleń reklamy.

Prowadzenie Facebooka daje wiele korzyści:

Wzmacniasz obecność firmy w Internecie.

Twoja marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

Zwiększa się sprzedaż Twoich usług i produktów.

Budujesz trwałe relacje z klientami

Zdobywasz nowe kontakty biznesowe

Co oferujemy?
o

Założenie profilu w mediach społecznościowych

j

Tworzenie, selekcja i dodawanie wpisów na profilu

Tworzenie i przeprowadzenie kampanii reklamowych w social media

Monitorowanie, zbieranie i analiza danych dotyczących profilu i kampanii reklamowych.

Jak działamy?

Analiza

Wybór medium i rodzaju komunikacji oraz analiza potencjalnej grupy docelowej.

Strategia

Określanie celu, stworzenie przemyślanej strategii oraz określenie budżetu.

Harmonogram

Rozplanowanie w czasie publikacji reklam i postów w mediach społecznościowych.

Instagram

Prowadzenie profilu na Instagramie to idealne uzupełnienie marketingu Twojej firmy. Poprzez regularne dodawanie ciekawej treści budujesz świadomość swojej marki wśród rosnącej liczby fanów. Czytaj więcej…

Google+

W dzisiejszych czasach strona www już nie wystarcza. Bardzo dużo Twoich klientów większość czasu w sieci spędza, korzystając aktywnie z mediów społecznościowych. Czytaj więcej…

Skontaktuj sie z nami!

Który pakiet wybierasz:

Zgoda