PROJEKTOWANIE ETYKIET

Projektowanie etykiet na miarę potrzeb!

Etykiety charakteryzują się zarówno przeróżnymi kształtami oraz użytymi materiałami użytymi do ich wykonania. To właśnie od niej zależy prezencja Twojej firmy, która widnieje jako np. znak handlowy, metka, naklejka z nazwą produktu czy też ilustracja.

Projektowanie etykiet to proces, który wpływa na to, jak Twój biznes będą postrzegać klienci i partnerzy biznesowi. Etykiety, to pierwsza rzecz, która pozostaje w świadomości konsumenta zaraz po sięgnięciu po towar. Pamiętaj, pierwsze dobre wrażenie można zrobić tylko raz i to w przeciągu kilku sekund. Warto jest zadbać o tę formę reklamy.

Nasz zespół składa się z ludzi, dla których stworzenie etykiet nie stanowi żadnego problemu. Zrealizowaliśmy już wiele projektów. Zarówno
w przypadku, gdy posiadasz już swoją wizję czy też chcesz abyśmy etykietę zaprojektowali według naszych standardów stworzymy unikatowy projekt, który będzie dopasowany do profilu Twojej firmy oraz branży w jakiej się znajduje. Zawsze trzymamy się konkretnych zasad. Nie ważne, czy chodzi
o projektowanie etykiet czy też innych projektów graficznych. Kreujemy projekty zgodne ze standardami oraz najnowszymi trendami, aby spełniały wszelkie oczekiwania. Stawiamy na oryginalność, estetykę, trwałość i jasność w przekazie. Największe znaczenie ma dla nas Twoja finalna satysfakcja
z naszych usług. Projektowaniem etykiet zajmujemy się od A do Z. Zawsze dokonujemy rzetelnej wyceny każdego projektu. Dostosowujemy projekty do indywidualnych potrzeb, więc śmiało napisz do nas czego potrzebujesz!

Nasze realizacje:

Projektowanie etykiet- etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB
Zanim zaczniemy projektowanie etykiet klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane z projektem danej etykiety. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie ma spełniać projektowanie konkretnej etykiety, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.
PROJEKTOWANIE
Projektowanie etykiet rozpoczynamy mając na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje projektu etykiet dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.
KOREKTY
Projektowanie etykiet to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekt etykiet ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.
FINALIZACJA
Projektowanie etykiet kończy się w momencie, gdy klient zaakceptuje gotowy projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za projekt etykiet.
WYDRUK
Projektowanie etykiet w naszej agencji posiada również możliwość wydrukowania i dostarczenia do klienta materiałów związanych
z projektem etykiet.
[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda