BANERY WIELKOFORMATOWE

Projektowanie banerów wielkoformatowych na miarę potrzeb!

Czy zrobiłeś już wszystko, aby jak najlepiej rozreklamować swoją firmę? Masz wizytówki, profil na social media, pozamawiałeś plakaty i etykiety na sprzedawane produkty? Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie pytania tak, to zrobiłeś niemal wszystko. Jedną z najlepszych form marketingowych są banery wielkoformatowe. Możesz je rozwiesić na bilbordach, budynkach czy ogrodzeniach. Są na tyle duże, że nie da się ich przeoczyć. Dodatkowo można je wywiesić przy zatłoczonych drogach, więc ludzie, którzy podróżują mogą zobaczyć Twoją ofertę.

Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie banery wielkoformatowe, więc nie musisz się martwić o to, czy baner zostanie wykonany poprawnie. Mamy wiele pomysłów, które przyciągają uwagę. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że wybrałeś najlepszą opcję!

Nasze realizacje:

Projektowanie banerów wielkoformatowych – etapy tworzenia:

ROZPOZNANIE POTRZEB
Zanim zaczniemy projektowanie banerów wielkoformatowych klient określa swoje oczekiwania i przedstawia sugestie związane z projektem. Za każdym razem robimy wywiad, podczas którego ustalamy założenia i cele jakie ma spełniać projektowany baner wielkoformatowy, aby maksymalnie zbliżyć efekt końcowy prac do oczekiwań naszych klientów.
PROJEKTOWANIE
Przy projektowaniu banerów wielkoformatowych majmy na uwadze wszystkie priorytety powstałe w wyniku rozmów z klientem. Przygotujemy wstępną wizualizacje projektu dla klienta, która posłuży jako podstawa do dalszych prac.
KOREKTY
Projektowanie banerów wielkoformatowych to proces, podczas którego klienci mają stały wgląd w postęp prac tak, aby można było nanosić na projekt ewentualne korekty zgodnie z ich życzeniem.
FINALIZACJA
Projektowanie baneru wielkoformatowego kończy się w momencie gdy klient zaakceptuje gotowy projekt. Dopiero wtedy wystawiamy fakturę za projekt.
WYDRUK
Projektowanie banerów wielkoformatowych w naszej agencji posiada również możliwość wydrukowania i dostarczenia do klienta banerów wielkoformatowych.
[af-portfolio]

Skontaktuj sie z nami!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Zgoda