Strony www

Sklepy internetowe

Reklama internetowa

Projekty Graficzne

Social Media

Fotografia reklamowa

Odzież reklamowa i robocza

Event marketing

Oklejanie pojazdów

Ambient marketing

Ambient Marketing – oryginalny pomysł na reklamy

Reklamy, które otaczają każdego z nas w większości są standardowe i sztampowe przez co kolejne mijane na bilbordach są niezauważalne. Klient musi dostrzec naszą reklamę, która ma za zadanie wyróżniać się z ogromu innych reklam. Odpowiedzią na te problemy jest właśnie Ambient Marketing, który gwarantuje wszelaką formę promocji z naciskiem na jej niestandardowość.

Omawiany dział marketingu jest bardzo dynamiczny i trzeba być w pełni przygotowany do zmieniającego się rynku i standardu realizując kampanie reklamowe. Idealny ambient marketing powinien wywoływać najważniejszy efekt, czyli zaskoczenie u odbiorcy. W związku z tym musi być alternatywny, nietradycyjny, niekonwencjonalny, oryginalny i niszowy. Jego zadaniem jest pozostawienie trwałego śladu w pamięci odbiorcy, który będzie inicjował dyskusje wśród swoich znajomych na temat danej reklamy. Ambient Marketing jest szczególnie polecany do przykucia uwagi odbiorcy, który jest odporny na standardowe przekazy reklamowe.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Wykorzystywanie jednostkowego lub kilku czynników do celów reklamowych to charakterystyka Ambient Marketingu np. interakcja z otoczeniem, interakcje z różnymi nośnikami reklamowymi.

ANALIZA

Zajmujemy się zarówno dobraniem odpowiedniego otoczenia jak i realizacją danej kampanii. Dzięki temu mamy pewność, że żadna forma reklamy tradycyjnej nie skupi na sobie takiej uwagi odbiorców jak właśnie celna reklama ambientowa.

CELOWOŚĆ

Główny cel jaki ma zostać zrealizowany przez ambient marketing, to: skupienie uwagi klienta w krótkim czasie i doprowadzić do myślenia o marce czy produkcie co przełoży się na zwycięstwo wizerunkowe.

WIZJA

Strategia ambient marketingu to przyszłość, która będzie zadziwiać, bawić i fascynować. Warto inwestować w te formy reklamy ze względu na to, że coraz trudniej jest zainteresować klienta tradycyjną reklamą.

ŚWIEŻOŚĆ

Powodzenie akcji ambientowej zależy od świeżości oraz unikalności pomysłu. Nasz kreatywny zespół jest gotowy do realizacji wszelkich rodzajów kampanii reklamowych. W szczególności w tym obszarze ze względu na brak ograniczeń, który zapewnia ambient marketing.

Tworzenie niestandardowych kreacji reklamowych jest dla nas pasją i pomysłem na zdecydowane wyróżnienie się z tłumu w szarości dnia codziennego! Nie myślimy szablonowo, wychodzimy poza ramy obowiązującego nas świata reklamy. Dość z nudą i powtarzalnością!

Zróbcie z nami coś, o czym Wasi klienci nigdy nie zapomną!

Podrzucamy Wam kilka przykładów, które zobrazują co mamy na myśli:

Skontaktuj sie z nami i dowiedz się więcej!

Zgoda

Strony www

Sklepy internetowe

Reklama internetowa

Projekty Graficzne

Social Media

Fotografia reklamowa

Odzież reklamowa i robocza

Event marketing

Oklejanie pojazdów

Ambient marketing