SOCIAL MEDIA MARKETING

Budujemy skuteczne strategie marketingowe

W czym możemy ci pomóc?

FACEBOOK

Czy wiesz, że ponad 1,5mld ludzi na całym świecie korzysta co najmniej raz w miesiącu z Facebooka! Ta liczba jest porażająco duża i stale rośnie! Gdyby tylko zawęzić ilość facebookowiczów do Polski, to jest ich 13,1mln i osiągamy przyrost około 800 tysięcy użytkowników rocznie (rok 2015 do rok 2016). Nietrudno policzyć, że praktycznie Twój co czwarty klient jest na Facebooku! Nie ignoruj zatem potęgi social media!

W czym możemy Ci pomóc z zakresu Facebooka?

  • Stworzymy i poprowadzimy skutecznie fanpage Twojej marki, firmy czy osoby publicznej. Gwarantujemy przyrost wartościowych fanów.
  • Przygotujemy precyzyjną reklamę docierającą tylko do Twojej grupy docelowej i zmierzymy jej efekty.
  • Za pomocą Facebooka rozwiniemy sprzedaż Twoich produktów bądź usług
  • Zadbamy o pozytywny wizerunek Twojej marki w Internecie

INSTAGRAM

Jeśli Twój biznes opiera się w dużej mierze na wrażeniach wizualnych i estetycznych, a nie na potoku słów, to Instagram jest zdecydowanie najlepszym miejscem dla Ciebie! Przygotuj wspaniałą aranżację, stwórz kreację, która stanie się hitem sprzedaży. Skorzystaj z dostępnych filtrów, pokaż efekty na swojej tablicy i czekaj na reakcję Twoich klientów! Zacznij działać!

 

GOOGLE +

Internet, oprócz dostępu do wody, elektryczności, telewizji, gazu stał się dla nas dobrem tak podstawowym, iż nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Korzysta z niego obecnie ponad 40% populacji na Ziemi. Dlaczego o tym tutaj wspominamy? Bo specjaliści Google przewidują, że za 10 lat, z wszędobylskiego Internetu będziemy korzystać już prawie wszyscy – 100% ludzi!

Pomóż swoim klientom w znalezieniu Twojej firmy! Google+ to odpowiedź na rosnącą popularność platformy Facebook. Gromadzi wokół siebie mniej liczną społeczność, za to bardziej wyspecjalizowaną i dojrzałą. Poza tym, dzięki połączeniu z Google Maps i Google Moja Firma, Google+ pozwala na zarządzanie wizytówką Twojego przedsiębiorstwa w potężnej wyszukiwarce Google!

Jakie są korzyści z posiadania konta Google+?

  • Zajmowanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania dla Twojej witryny, w wyszukiwarce Google.
  • Synchronizacja konta Google+ z Google Maps, która oznaczy Twoją firmę na mapie i ułatwi dojazd do Ciebie Twoim klientom.
  • Integracja z Google Moja Firma, gdzie przedstawisz klientom najważniejsze informacje o Twoim biznesie.

Jak działamy?

01.

 

Analiza

Wybór medium i rodzaju komunikacji oraz analiza potencjalnej grupy docelowej.

02.

 

Strategia

Określanie celu, stworzenie przemyślanej strategii oraz określenie budżetu.

03.

 

Harmonogram

Rozplanowanie w czasie publikacji reklam i postów oraz wdrażanie na Social Media.

Skontaktuj sie z nami!

Który pakiet wybierasz: