Fotografia reklamowa i produktowa

Profesjonalna produkcja sesji zdjęciowych

 

Mówi się, że jedno dobre zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów!

Czym się zajmujemy?

 

Fotografia produktowa – zdjęcia na prostym, jednolitym tle, przedstawiające w bardzo wyraźny i zachęcający sposób produkty. Takie zdjęcie musi pokazywać przedmiot w możliwie jak najlepszym świetle i dobrze wykadrowanym ujęciu. Zdjęcia tego typu robione są często do katalogów produktowych, na opakowania bądź do prezentacji marketingowych.

Fotografia reklamowa – przedstawia produkty w możliwie najatrakcyjniejszy sposób, na ciekawym tle, często w towarzystwie przekazu marketingowego. To dzięki tego typu fotografii prawie każdy hamburger wygląda na zdjęciu lepiej niż w rzeczywistości. Najczęściej są używane w reklamach, które mają przyciągać uwagę klienta (prasa, billboard…)

Fotografia biznesowa – wizerunek jest niezwykle istotnym elementem pracy każdego z nas. Podstawą dobrego wizerunku są nienaganny ubiór i odpowiednie zachowanie. Czasem te cechy należy wyeksponować na zdjęciu, z którego bije profesjonalizmem. Jeśli potrzebujesz takiego zdjęcia, to trafiłeś idealnie!

Fotografia eventowa – pamiętaj, że dobry event bez świetnych zdjęć nie jest dobrym eventem;)

Fotografia obiektów i krajobrazów – przygotowujemy profesjonalne zdjęcia hoteli, pałaców, firm, elementów krajobrazu, domów i samochodów na sprzedaż.

 

Skontaktuj sie z nami i dowiedz się więcej!

Który pakiet wybierasz: